Prieš prasidedant Europos futbolo čempionatui, Lietuvos WU-17 ir WU-19 moterų futbolo rinktinės žaidė pasiruošimo bei atrankos rungtynes Alytaus sporto ir rekreacijos centro stadione. Organizatoriai, Lietuvos futbolo federacija pabrėžė, jog norint mėgautis aukšto lygio žaidimu, reikia žaisti aukšto lygio futbolo aikštėse. Būtent dėl šios priežasties pasirinkti Alytaus ir Marijampolės stadionai.

Nors lietuvaitės kovėsi iš visų jėgų, tačiau tiek WU-17, tiek ir WU-19 rinktinėms nepavyko nudžiuginti susirinkusių sirgalių įveikiant priešininkes.

WU-17 Lietuvos rinktinė pralaimėjo pirmąsias rungtynes šveicarėms minimaliu skirtumu – 1:2. Susitikime su Austrijos atstovėmis pralaimėta rezultatu 0:4. Liūdniausiai WU-17 rinktinė atrodė, kai nė iš tolo neprilygo stipriausiai Europos komandai iš Vokietijos. Susitikimo rezultatas – 0:11.

WU-19 Lietuvos rinktinei sekėsi ne ką geriau. Pirmose čempionato atrankos turnyro rungtynėse Lietuvos merginų rinktinė Alytuje nusileido Danijos atstovėms 1:5. Antrose atrankos rungtynėse su Rumunija, lietuvaitės pademonstravo kovingą charakterį, tačiau neišnaudojo savo progų ir turėjo pripažinti varžovių pranašumą – 1:4. Paskutinėse, trečiosiose rungtynėse, po labai įtemptos kovos nusileista ir Slovakijos komandai 0:1. Tuo ir baigėsi Lietuvos rinktinės pasirodymas Europos WU-19 čempionato atrankoje.

Keletas nuotraukų iš WU-17 ir WU-19 futbolo rungtynių Alytaus stadione: