Kaune vykusiame atvirame Lietuvos dziudo čempionate, gerai pasirodė Alytaus dziudistai.
Svorio kategorijoje iki 66 kg ketvirtą kartą Lietuvos čempionu tapo Mykolas Lukaševičius, finale nugalėjęs šių metų Europos jaunių čempioną Artioms Galaktijonovs iš Latvijos. Dar grėsmingesnis varžovas finalinėje kovoje laukė Roko Nenartavičiaus (90 kg) – vilnietis, Radvilas Matukas, patyręs sportininkas, daugkartinis Europos ir Pasaulio čempionatų prizininkas. Rokas 14 kartų tapo Europos ir Pasaulio jaunių ir jaunimo taurių bei Europos jaunių čempionatų prizininku, iš jų 3 kartus jam užkabintas aukso medalis. Dar didesnę įtampą kėlė sirgalių lažybos, kuris sportininkas laimės. Pirmomis sekundėmis Rokas atliko du efektingus veiksmus „Juka“ ir pabaigai pergalingą „ipon“ (pergalė anksčiau laiko). Tai buvo Roko revanšas už praeitų metų Lietuvos čempionate „atimtą“ aukso medalį. Ambicingasis Radvilas Matukas „metė pirštinę“ sekančiai kovai, o Roko treneris, Zenius Vencevičius, priėmė iššūkį.
Kitose kovose Marius Labalaukis (100 kg) ir Ignas Mečajus (+100 kg) pasipuošė sidabro medaliais, o Justina Valvonytė (57 kg) tenkinosi bronziniu laimikiu. Kiti alytiškiai, Simonas Lukoševičius (60 kg), Raimundas Krilavičius (81 kg), Mantas Jakubavičius (73 kg), Karolina Žuklijūtė (48 kg) ir Greta Funkaitė (57 kg) liko penkti.
Trenerį Zenių Vencevičių nudžiugino dar vienas sportininkas, dziudo čempionate laimėjęs aukso medalį. Tai buvęs jo auklėtinis, Marius Paškevičius, kuris šiuo metu sportuoja Kaune.